GÜL DEMİ FORUM !!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GÜL DEMİ FORUM !!!

BİRŞEYLER PAYLAŞILDIKÇA ANLAM KAZANIR_!!!

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Yahudi Profesörden Ağlatan Cevap

YazarMesaj
Admin

Admin

Yahudi Profesörden Ağlatan Cevap Empty
MesajKonu: Yahudi Profesörden Ağlatan Cevap   Yahudi Profesörden Ağlatan Cevap I_icon_minitimeC.tesi Haz. 05, 2010 1:48 pm

Amerikalı Yahudi Profesör, Timsah Gözyaşları Döken Yahudi Öğrenciye Hayat Dersi Verdi.

Amerikalı Yahudi kökenli Profesör Norman İsrail'in Filistin halkına yaptıkları konusunda timsah gözyaşları döken bir Yahudi öğrenciye verdiği cevabı ayakta alkışlayacaksınız!

Yahudi kökenli Profesör Norman Finkelstein, bir konferans sırasında Yahudi soykırımını bahane ederek timsah gözyaşları döken Yahudi öğrenciye hayatında unutamayacağı bir ders verdi.

Profesörün konuşması sırasında ayağa kalkan bir kadın Yahudi öğrenci: "Konuşmanız boyunca Musevileri Nazilerle karşılaştırdınız. Genel anlamda değil burada sizi dinleyen insanları. Bu Almanlar için oldukça incitici aynı zamanda Nazilerden gerçek anlamda zulüm görmüş Museviler için de son derece incitici" diyerek, gözyaşları dökmeye başladı.

"TİMSAH GÖZYAŞLARINDAN HOŞLANMIYORUM"

İşte tam bu noktada söze giren Yahudi kökenli Finkelstein, "Artik buna saygı duymuyorum. Bundan gerçekten hoşlanmıyorum ve bu timsah gözyaşlarına saygı duymuyorum. Yabancı dinleyicilerle soykırım kartını oynamayı sevmiyorum. Şu andan itibaren kendimi buna mecbur bırakılmış hissediyorum. Merhum babam Auschwitz kampındaydı. (Bu sırada bazı Yahudi öğrencilerden itirazlar geliyor) Kapa çeneni lütfen! Merhum annem Majdanek toplama kampındaydı. Alilemin bütün üyeleri...( Yahudi öğrencilerden gelen tepkiler artıyor.)

İSRAİL'İN FİLİSTİN'E KARŞI İŞLEDİĞİ SAVAŞ SUÇLARINA SUSKUN KALMAYACAĞIM

Profesör Norman, durumu yatıştırdıktan sonra şöyle devam ediyor: 'Hem anne hemde baba tarafından ailemin her bir üyesi katledildi. Hem annem hem babam Varşova Gettosu ayaklanmasındaydılar. ve bu annemle babamın bana ve iki kardeşime öğrettiği şu dersten ötürü tamamıyla gerçektir; İsrail'in Filistin'e karşı işlediği savaş suçlarına suskun kalmayacağım. Onların zulmünden ve işkencelerinden daha fenasını düşünemiyorum! Yaptıkları bu kıyımı, bu vahşiliği, Filistinlilerin yaşam alanını tahrip etmeyi ve tüm suçlarını, kendi maruz kaldıkları zulümlerle haklı çıkarmaya çalışmalarından daha aşağılık bir şey düşünemiyorum. İşte bu yüzden reddediyorum. Bundan böyle gözyaşlarıyla sindirilmeyi ve caydırılmayı reddediyorum. Eğer sende gerçekten kalp olsaydı (Timsah gözyaşları döken öğrenciye hitap ediyor) bugün Filistinliler için ağlayabilirdin!" diyerek konuşmasına nokta koydu.

Profesör Norman'ın bu konuşması salonda bulunan yüzlerce kişi tarafından dakikalarca ayakta alkışlandı. (Doğan Haber Ajansı)
http://guldemi.benimforum.org

Yahudi Profesörden Ağlatan Cevap
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Soru ve Cevap